Sokoliki

20/04/2019Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Święta w ulubionych polskich skałach, w Górach Sokolich  Trzy dni kapitalnej pogody, mało ludzi i sporo zrobionych klasyków - zarówno tych obitych, jak i na własnej. Ania dała radę na tradowym debiucie w granicie, co dobrze rokuje przed letnim sezonem w Tatrach. U mnie brakło trudniejszych wstawek bo w drugi dzień tuż przed piękną Rysą H2, którą chciałem prowadzić, popsuła się ręka... Ale i tak było świetnie, a co się odwlecze... W relacji kilka fotek z opisami z wybranych dróg.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Zakrzówek - drytooling

09/03/2019Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Co prawda pogoda w Tatrach taka sobie (odwilż i mocny wiatr), mimo tego umawiamy się na wyjazd by coś mikstowo przewspinać. Budzę się w sobotę nad ranem i coś mi nie gra - 6 rano? No nie mogę - po raz pierwszy od kilku lat zaspałem w góry! Przerażony lecę do telefonu, który zostawiłem w kuchni - kilka nieodbranych połączeń 😮! Dzwonię do Ani, która dwie godziny wcześniej miała czekać w umówionym miejscu i po chwili ulga - okazuje się, że połączenia były sprzed kilku minut bo dziwnym zbiegiem okoliczności ona również zaspała 😁. Zastanawiamy się co robić, skoro jednak tak musiało być, odpuszczamy wyjazd w Tatry i decydujemy się na Kraków i trening drytoolowy na Zakrzówku.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Sokoliki

01/11/2018Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Długi weekend w ulubionych polskich skałach :) Udało się wbić w kilkanaście ładnych dróg i posiedzieć z fajną ekipą na 9-upie. Z czterech dni jeden padało, mogliśmy więc posiedzieć dłużej w poprzedzającą noc ;) Ponieważ dwa dni wspinaliśmy się w trójkę, a do tego dzień już krótki, postawiliśmy więc na przejścia os-owe, w związku z czym nie było okazji by coś przypatentować. Ale i tak było świetnie, jak zawsze w Sokołach :) Info na temat ciekawszych dróg dalej.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Wdżar - drytooling

04/12/2016Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Zdjęcia ze wspinanie drytoolowego w kamieniołomie Wdżar.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Sokoliki

01/05/2015Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Zdjęcia z majówki spędzonej na wspinaniu w Górach Sokolich.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Sokoliki

08/11/2014Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Kilkanaście fotek z drugiego w 2014 wyjazdu wspinaczkowego w Góry Sokole.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Sokoliki

30/04/2014Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Majówka w Sokolikach. Najpierw wybrałem się na kilka dni z Tomkiem by zgrać się przed debiutem tatrzańskim, następnie wracam na miejsce dwa dni później z Jurkiem, Krzyśkiem i Ryśkiem by przekazać chłopakom trochę wiedzy na temat wspinania tradowego :)

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Dolina Kobylańska

27/07/2013Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Kilka fotek ze wspinania w Dolinie Kobylańskiej.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Dolina Kobylańska

23/06/2013Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Kilka fotek ze wspinania w Dolinie Kobylańskiej - druga część kursu u Roberta (pierwszą mieliśmy w Sokolikach). Zdjęcia autorstwa Roberta.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...

Sokoliki

31/05/2013Tagi: Skały,Skały - PolskaWspinanie w skałach

Zdjęcia z kursu wspinaczkowego, który odbyliśmy z Bartkeim u Roberta w Górach Sokolich. Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany - zamiast 4 dni, wspinaliśmy się tylko 2, a zajęcia z asekuracji odbywaliśmy na campie 9up... Zdjęcia autorstwa Roberta.

ZOBACZ CAŁOŚĆ...